Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Sportovní prohlídky dětí registrovaných v naší ordinaci, čili na našem dětském obvodě:

U sportovních prohlídek (opravdu jen u "našich" registrovaných dětí) je následující postup:

Teprve s EKG pak k nám na vyšetření - před klinickým vyšetřením musí rodiče vyplnit Dotazník k odhalení rizik náhlé srdeční smrti u sportovce (k dostání i u nás v ordinaci), pak klinické vyšetření - cena 300Kč,- (bez ceny EKG).

(je-li sportovní prohlídka již opakující se, pak EKG není již vždy nutné, nutné je vyplnit vždy Dotazník k odhalení rizik náhlé srdeční smrti u sportovce - zda nedošlo ke změně zdravotního stavu v osobní, ale i rodinné anamnéze)

Teprve s výsledkem zátěžového EKG vyšetření k nám - před klinickým vyšetřením musí rodiče vyplnit Dotazník k odhalení rizik náhlé srdeční smrti u sportovce (k dostání také u nás v ordinaci, nebo ke stažení zde), pak klinické vyšetření - cena 300Kč (bez ceny zátěžového vyšetření). Je-li sportovní prohlídka již opakující se, pak zátěžové EKG není nutné, nutné je vyplnit Dotazník k odhalení rizik náhlé srdeční smrti u sportovce.

Ke sportovní spohlídce s sebou vždy ŽÁDOST O POSOUZENÍ ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI K TĚLESNÉ VÝCHOVĚ A SPORTU s vyplněno hlavičkou - druh sportu, jméno, příjmení, den narození, adresa.....posudek-pro-sport.jpg (2528×3507) (banda.cz)

Dotazník k odhalení rizik náhlé srdeční smrti u sportovce ke stažení zde:

ve formátu .doc : Dotazník k odhalení rizik náhlé srdeční smrti u sportovce
ve formátu .pdf :  Dotazník k odhalení rizik náhlé srdeční smrti u sportovce

Závěr pak od nás bude: zdravotně způsobilý (či nezpůsobilý) ke zvolenému sportu. 

V případě žádosti o potvrzení od sportovního lékaře na přijímací zkoušky na VŠ (pedagogická fakulta, FTVS), také i při žádosti o “ostaršení” je postup následující: Vyšetření v  Ordinaci pro choroby srdce, Viléma Blodka 5683 430 02 Chomutov, k vyšetření nutné mít vyplněný jejich Anamnestický dotazník - ke stažení na www.kardiologie-chomutov.cz, část Tělovýchovné lékařství, vyplněný dotazník musí být před návštěvou v Ordinaci pro choroby srdce zkontrolován a podepsán praktickým lékařem pro děti a dorost - čili u nás. Cena sportovního vyšetření dle ceníku www.kardiologie-chomutov.cz, část Tělovýchovné lékařství.

Všechna tato potvrzení mají omezenou platnost - na max. 12 měsíců.

Omlouváme se rodičům za komplikovanější přístup k potvrzení o způsobilosti k určitému sportu, podrobnější vyšetření však může pomoci odhalit nějaké skryté riziko.

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci