Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

 

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost ("OBVOD"):

v době dovolené jsme zastupováni pro ošetřování akutních stavů (ne kvůli předepisování dlouhodobě užívaných léků, ne kvůli potvrzování různých formulářů.....) MUDr.Řáhovou (v přízemí ve stejné budově)

Nejbližší dovolená:   1.7.-12.7.2024, 5.8.-16.8.2024- vhodné se telefonicky předem pak objednat do ordinace dr.Řáhové - 474 629 776

Poznámka k Posudkům o zdravotní způsobilosti k účasti na letním táboru - potvrzovat může dle zákona jen registrující lékař.

Přesto jsme se s MUDr.Řáhovou domluvili, že Posudky potvrdíme, ale s platností jen omezenou, jen na požadovaný letní tábor, tedy nikoliv na 2 roky, jak tomu je, když posudek vystavuje registrující praktický lékař pro děti a dorost.

Tedy - přijde-li pacient MUDr.Řáhové, že chce vystavit zmiňovaný Posudek, bude-li to možné, tak bude vystaven jen na dobu trvání letního tábora. Stejně tomu bude obráceně - když "naši" pacienti Posudek nechají na poslední chvíli a my již budeme mít dovolenou, tak MUDr.Řáhová bude postupovat stejně.

 

Odborná pediatrická ambulance (dětská nefrologie, sonografie, dětská gastroenterologie):

v době dovolené se můžete obrátit s akutními i neakutními problémy na svého praktického lékaře nebo na dětské oddělení v Chomutově.

Nejbližší dovolená:. 1.7.-12.7.2024, 5.8.-16.8.2024

 

Léky na dovolenou:

Určitě je dobře si trochu vybavit lékárničku při delší cestě mimo domov. Zejména jsou důležité léky na teplotu (paracetamol 10-15mg/kg na dávku /lze až 4x denně/ či ibuprofen 5-10mg/kg na dávku /lze až 4x denně/), na možnou alergii - u malých dětí Fenistil kapky (dávka je 2 kapky na kg a den - ve 2-3 denních dávkách), u dětí nad 6 let lze koupit např. Zyrtec (nad 6 let 1 tbl. denně), Dále je dobře se vybavit léky na možný průjem - ideální Tasectan DUO + prostředek na zavodnění organismu - např. Kulíšek. Dále je vhodné mít s sebou prostředek na ev. spáleniny - např. Panthenol spray či Daylong after sun gel, oční kapky - např. Ophtalmo-Septonex. A kartičku pojištovny. 

Přejeme příjemnou a klidnou dovolenou

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci